Artykuły

ARMONIA w zielonanews.pl
artykuł pt. „Tutaj miłość i otwarte serce są drogą do uleczenia ciała i duszy”

ARMONIA w zielonanews.pl
artykuł pt. „Ta kobieta leczy dotykiem. Potrafi zwalczyć wiele dolegliwości”

Leczenie energią

Na próżno szukać definicji pracy z energią, bowiem jest ona nienamacalna, choć obecna wszędzie. W każdym ziarenku piasku, w każdej roślinie, w każdym człowieku i każdym możliwym bycie. Cały wszechświat zbudowany jest z energii. Kryje się ona w każdym ruchu, zdaniu, działaniu, decyzji, emocji, w każdym oddechu i w każdym biciu serca.

Wyobraź sobie zamek w drzwiach, do którego dostał się piasek. Nawet jeśli oczyścisz ów zamek, to klucz nie będzie swobodnie się przekręcał. Zgrzyt będzie mocno wyczuwalny. Z czasem możesz się do tego przyzwyczaić, jednak pozostałości piasku będą systematycznie drążyć skazy i nierówności, które w pewnym momencie uszkodzą całkowicie mechanizm. Co wtedy? Oczywiście, zamek możesz wymienić. Przekładając to jednak na ludzkie ciało, wiesz doskonale, że nie wszystko można zastąpić.

Takimi ziarenkami piasku w człowieku mogą być traumy z przeszłości, lęki czy nieprzepracowane emocje. Niekiedy to również sprawy zdrowotne związane z organami.

Nie zawsze jesteś w stanie sam usunąć te drobinki piasku, aby wszystko w nas działało tak, jak powinno. Aby energia przepływała przez nas bez zakłóceń, niekiedy potrzebne jest wsparcie drugiej osoby.

Mogę pokierować energią w taki sposób, aby te drobinki nieszczęść, negatywnych emocji, traum, bólu, czy lęku odeszły. Uwolniły Ciebie od ciebie. Wszystko jest znacznie piękniejsze i komfortowe, kiedy płynie bez zakłóceń.

Energetyczne uzdrawianie to balsam dla duszy i dla ciała, a kluczem do tego jest miłość – do każdego i do wszystkiego, bo tylko serce w pełni otwarte jest w stanie koić ból i leczyć rany.

%d blogerów lubi to:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close